8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

komodų gamyba

Komodų gamyba turi savo subtilybes, todėl šiuo atveju plačiau aptariamos 5 svarbios priežastys susijusios su komodų gamyba. O klientas tai perskaitęs gali susidaryti nuomonę, kodėl reikėtų rinktis komodą gamintis čia, o ne kitur.

1)      Rinkis prekę Lietuvišką.

Manau jau iki gyvo kaulo klientams yra atsibodusios nekokybiškos prekės. Tuo labiau jau daugelis spėjo pamatyti kokios kokybės komodos, baldai atkeliauja į Lietuvą iš svečių šalių ir puikuojasi didžiųjų prekybos centruose. Todėl pats laikas rinktis kokybiškus lietuviškus gaminius ir pirkti prekę lietuvišką bei remti vietos gamintojus, kurie kuria, gamina baldus, taip kurdami darbo vietas ir keldami Lietuvos perkamają galią, o ne siekia nuplėšti nuo kliento kuo daugiau perparduodant nekokybiškus gaminius iš užsienio.

2)      Laikytis senai žinomos patarlės, kad nesu toks turtingas, kad pirkčiau pigius daiktus.

Šiuo metu svarbiau nei bet kada atskirti kokybišką gaminį, nuo prastos kokybės. Todėl visų pirmą reikia įvertinti prekės kokybę ir tuomet vertinti jos kainą. Taigi šiuo atveju siūlomos komodos yra kokybiškos už prieinamą kainą.

Kils klausimas, o kur toji kokybė ?

A)    Visų pirma, komodų kraštai briaunuojami (kantuojami, laminuojami) tik 0,4 mm – 2 mm plastikine briauna (PVC) arba ekologiška briauna (ABS)  (kantu, laminatu). Tad kyla klausimas, kas yra tas PVC kantas ir kokį tuomet naudoja kiti gamintojai. Dar daugelis baldų gamintojų naudoja popierinę briauną (melaminą), o dauguma į Lietuvą įvežamų baldų yra su šia melamino briauna. Plastikinė PVC briauna yra daug tvirtesnė ir atsparesnė, nei popierinė melemino briauna.

B)     Komodų gamybai naudojami kokybiški guoliniai (šaratiniai) pilno ištraukimo bėgeliai, kad stalčiai išlaikytų juose laikomus daiktus, bei naudojami pilno ištraukimo bėgeliai, kad galėtumėte lengvai pasiekti tai, kas yra stalčiaus gilumoje.

C)    Komodų stalčių dugnai yra tvirtai prikalami prie komodos stalčiaus pagrindo, todėl neteks susidurti su problemomis, su kuriomis susiduria klientai pirkdami komodas kurių komodų dugnai yra įfrezuoti bei anksčiau ar vėliau šie įfrezuoti komodų stalčių dugnai iškrenta.

D)    Komodos gaminamos su reguliuojamomis kojelėmis, todėl lengvai galima išspręsti nelygių grindų problemą ir komoda nebeklibės bei nereikės, kaip seniau tekdavo kaišioti plaušelių po komodos pagrindu, kad ši neklibėtų.

E)     Gamybos procesas yra prižiūrimas nuo pabaigos iki galo (medžiagų supjovimas, kraštų briaunavimas, baldų surinkimas vykdomas savo kokybiškomis vokiškomis, austriškomis, itališkomis staklėmis), todėl gamybos metu nuolat prižiūrima komodos kokybė.

F)     Kokybę gaminių galima įsitikinti atvykus į gamybos cechą. Čia galėsite iš arti pamatyti ir pačiupinėti bei apžiūrėti iš visų pusių gaminamas komodas bei galėsite pamatyti gamybos procesą.

3)      Daugiau spalvų – daugiau laimės

Spalvų pasirinkimas individualiai komodai yra galimas iš daugiau nei kelių šimtų spalvų. Todėl savo namus galėsite papuošti komoda su Jums patinkančiomis spalvomis. Rankenėlių pasirinkimas taip pat yra itin didelis galėsite rinktis iš daugiau nei 20 galimų rankenėlių pavyzdžių. Jei sau tinkamos nerasite nebėda, galima bus pagaminti pagal Jūsų duotas rankenėles, kurias pirkote kitur.

4)      Komodos dizainas ir formos priklauso nuo Jūsų fantazijos.

A)    Komodos gaminamos pagal Jums reikiamus matmenis, t.y. pagal Jums reikiamą komodos ilgį, gylį ir aukštį. Jokie komodos išmatavimai nėra ribos, todėl gaminamos tokios komodos, kurių Jums reikia.

B)     Gaminamos komodos pagal Jūsų norus, todėl stalčiai ir jų kiekis yra išdėstomas pagal Jūsų norus, taip pat gaminamos komodos su durelėmis, bei gaminamos komodos su atviromis lentynomis ar atverčiamomis durelėmis.

C)    Taip pat komodas galima gaminti su storintu komodos stalviršiu ar storintais komodos šonais, ar storintu komodos dugnu.

D)    Taip pat komodas galima gaminti su įleistais stalčiais, ar gaminti komodos dureles ar stalčius su užraktais. Be to, galima rinktis iš keletos aliuminių kojelių, jei pageidaujate, kad komoda turėtų aliuminės kolelės, aliuminių kaip ir kitų komodose montuojamų kojelių aukštis reguliuojasi, todėl pašalinsite nelygių grindų efektą.

5)      Itin didelė patirtis komodų gamyboje

Apžiūrėję visą internetinę svetainę įsitikinsite, kad jau yra pagamintas itin didelis kiekis komodų, kas leido sukaupti neįkainojamą patirtį komodų gamyboje, todėl gaminantis komodą čia galėsite gauti tikrai kokybišką komodą. Sukaupta patirtis padeda projektuojant su klientu jo norimą komodą, nes sukaupta patirtis leidžia duoti daug naudingų patarimų ir sprendimų kaip vienu ar kitu atveju padaryti geriau.