8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų vaikams su aštuoniais stalčiais gamyba ir komodų vaikams su aštuoniais stalčiais projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą komodos vaikams projektą.

Aštuonių stalčių vaikų komodos gaminamos su kokybiškais guoliniais bėgeliais. Dažniausiai vaikų komodoms su aštuoniais stalčiais naudojami ir pilno ištraukimo bėgeliai, kad būtų galima atverti vaiko komodos stalčių iki pat galo.

Vaikiškų komodų su aštuoniais stalčiais gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės vaikiškos komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima aštuonerių stalčių vaikų komodas gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu vaiko komodos viršumi) ar storinta vaikų komodos apačia (storintu vaiko komodos dugnu), ar gaminti aštuonerių stalčių vaikų komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti aštuonerių stalčių vaikiškas komodas su įleistais stalčiais.

Aštuonetos stalčių komodos vaikui spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Aštuonetos stalčių komodos vaikui rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas vaikų komodos rankenėles.