8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų vaikams su dviem durelėmis gamyba ir komodų vaikams su dviemis durelėmis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą vaikų komodos projektą.

Dvejų durelių komodos vaikams taip pat gaminamos su stalčiais ar atviromis lentynomis.

Vaikų kambario komodų su dviem durelėmis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės vaikiškos komodos durelėms užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima dvejų durelių vaikų komodas gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu vaiko kambario komodos viršumi) ar storinta vaikų komodos apačia (storintu vaiko kambario komodos dugnu), ar gaminti dvejetos durelių vaikiškas komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti dvejetos durelių komodas vaikų kambariui su įleistomis durelėmis.

Dviejų durų komodos vaikų kambariui spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Dviejų durų komodos vaikų kambariui rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas vaikų baldų komodos rankenėles.