8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Trumpas aprašymas apie šį komodų puslapį. Pasakojimas apie priežastis, kodėl ši komodų svetainė atsirado ir pasakojimas kuo ji yra naudinga klientui. Trumpas supažindinimas su komodomis kurias galite rasti šioje komodų svetainėje.  

Baldų, komodų gamyba užsiimama jau virš 20 metų, todėl sukaupta didelė patirtis įvairių nestandartinių baldų ir komodų gamyboje.

Pastebėta, kad klientams vis labiau reikia individualių ir Jų skonį tenkinančių baldų, komodų, todėl sukaupus reikiamą patirtį komodų gamyboje kilo mintis parodyti klientams kokia yra ta sukaupta patirtis baldų, komodų gamyboje.

Šiame tinklapyje rasite pačių įvairiausių komodų. Komodų pasirinkimas tarp itin daug skilčių, galite Jums reikiamų komodų ieškoti apžvelgdami jaunuolio komodas, miegamojo komodas, prieškambario komodas, svetainės komodas, vaikų komodas, virtuvės komodas, vonios komodas, biuro komodas. Šiose skiltyse komodų pasirinkimas nuo komodų  su 1 ar 2 stalčiais iki komodų su daugiau nei 10 stalčių, ar komodų su stalčiais ir 1 durelėmis, ar komodų su daugiau nei 4 durelėmis, bei galėsite rasti įvairių komodų su atviromis lentynomis ar atverčiamomis durelėmis. Taip pat pamatysite ir daug komodų su storintu komodos stalviršiu ar storintais komodos šonais, ar komodas su įleidžiamais stalčiais ar įleidžiamomis durelėmis, ar komodas su užraktais.

Taigi Jūs apžiūrėdami visas tinklapyje esančias komodas galite rasti sau patinkančių ar ieškoti tam tikrų detalių vienoje ar kitoje komodoje ir vėliau jas sujungus išeitų Jums reikiama komoda.

Dėl komodų kokybės plačiau galite paskaityti skiltyje Komodų gamyba.

Dėl komodų kainos plačiau galite paskaityti skiltyje Komodos kaina.

Didelis pliusas, kad Jūs galite atvykti į gamybos cechą ir kartu su profesionalu (tuo kuris gamina) susiprojektuoti Jums reikiamą komodą, taigi gauti profesionalių patarimų iš to žmogaus, kuris gamina komodą, parduotuvėje tokio aptarnavimo niekada nesulauksite.

Kadangi gaminamos nestandartinės komodos, todėl galite rinktis pačias įvairiausias spalvas iš daugiau nei kelių šimtų spalvų, ar rinktis pačias įvairiausias rankenėles, daugiau nei 20 rankenėlių tipų, taip pat galima rinktis ir kitą naudosimą komodos gamyboje furnitūrą, ko parduotuvėje vėlgi negalėsite padaryti, nes parduotuvėse komodos būna tik tais keletos labai retai keliolikos spalvų.

Taip pat labai džiugi klientams žinia yra akcijinės komodos, kurių yra išties nemažai.

Taigi linkiu malonių įspūdžių apžiūrint visas Jums patikusias šiame tinklapyje esančias komodas.