8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Svetainės komodų su vienom durelėmis gamyba ir svetainės komodų su vienomis durelėmis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą svetainės komodos projektą.

Vienų durelių komodos svetainei taip pat gaminamos su stalčiais ar atviromis lentynomis.

Svetainės komodų su vienom durelėmis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės svetainės komodos durelėms užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima vienerių durelių komodas svetainei gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu svetainės komodos viršumi) ar storinta svetainės komodos apačia (storintu svetainės komodos dugnu), ar gaminti vienerių durelių svetainės komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti vienerių durelių komodas svetainės kambariui su įleistomis durelėmis.

Vienų durų komodos svetainei spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Vienų durų komodos svetainei rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas svetainės baldų komodos rankenėles.