8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų biurui su atviromis lentynomis gamyba ir komodų biurui su atviromis lentynomis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą biuro komodos projektą.

Komodos biurui su atviromis lentynomis taip pat gaminamos su stalčiais ar durelėmis.

Biuro komodų su atviromis lentynomis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės biuro komodos durelėms, komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima biuro komodas su atviromis lentynomis gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu biuro komodos viršumi) ar storinta biuro komodos apačia (storintu biuro komodos dugnu), ar gaminti biuro komodas atviromis lentynomis su storintais komodos šonais, ar gaminti komodas atviromis lentynomis biurui su įleistomis komodos durelėmis ar įleistiems komodos stalčiais.

Komodos biurui su atviromis lentynomis spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Komodos biurui su atviromis lentynomis rankenėlių stalčiams ar durelėms pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas biuro baldų komodos rankenėles.