8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Jaunuolio komodų su trimis stalčiais gamyba ir jaunuolio komodų su trimis stalčiais projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą jaunuolio komodos projektą.

Trijų stalčių jaunuolio komodos gaminamos su kokybiškais guoliniais bėgeliais. Dažniausiai jaunuolio komodoms su trimis stalčiais naudojami ir pilno ištraukimo bėgeliai, kad būtų galima atverti jaunuolio komodos stalčių iki pat galo.

Jaunuolio komodų su trim stalčiais gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės jaunuolio komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima trejų stalčių jaunuolio komodas gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu jaunuolio komodos viršumi) ar storinta jaunuolio komodos apačia (storintu jaunuolio komodos dugnu), ar gaminti trejų stalčių jaunuolio komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti trejų stalčių jaunuolio komodas su įleistais stalčiais.

Trijų stalčių jaunuolio komodos spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Trijų stalčių jaunuolio komodos rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas jaunuolio komodos rankenėles.