8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Biuro komodų su keturiais stalčiais gamyba ir biuro komodų su keturiais stalčiais projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą biuro komodos projektą.

Keturių stalčių komodos biurui gaminamos su kokybiškais guoliniais bėgeliais. Dažniausiai biuro komodoms su keturiais stalčiais naudojami ir pilno ištraukimo bėgeliai, kad būtų galima atverti biuro komodos stalčių iki pat galo.

Biuro komodų su keturiais stalčiais gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės biuro komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima ketverių stalčių komodas biurui gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu biuro komodos viršumi) ar storinta biuro komodos apačia (storintu biuro komodos dugnu), ar gaminti ketverių stalčių biuro komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti ketverių stalčių komodas biuro kambariui su įleistais stalčiais.

Ketvertos stalčių komodos biurui spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Ketvertos stalčių komodos biurui rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas biuro baldų komodos rankenėles.