8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Biuro komodų su septyniais stalčiais gamyba ir biuro komodų su septyniais stalčiais projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą biuro komodos projektą.

Septynių stalčių komodos biurui gaminamos su kokybiškais guoliniais bėgeliais. Dažniausiai biuro komodoms su septyniais stalčiais naudojami ir pilno ištraukimo bėgeliai, kad būtų galima atverti biuro komodos stalčių iki pat galo.

Biuro komodų su septyniais stalčiais gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės biuro komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima septynerių stalčių komodas biurui gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu biuro komodos viršumi) ar storinta biuro komodos apačia (storintu biuro komodos dugnu), ar gaminti septynerių stalčių biuro komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti septynerių stalčių komodas biuro kambariui su įleistais stalčiais.

Septynetos stalčių komodos biurui spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Septynetos stalčių komodos biurui rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas biuro baldų komodos rankenėles.