8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų miegamajam su devyniais stalčiais gamyba ir komodų miegamajam su devyniais stalčiais projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą miegamojo komodos projektą.

Devynių stalčių miegamojo komodos gaminamos su kokybiškais guoliniais bėgeliais. Dažniausiai miegamojo komodoms su devyniais stalčiais naudojami ir pilno ištraukimo bėgeliai, kad būtų galima atverti miegamojo komodos stalčių iki pat galo.

Miegamojo kambario komodų su devyneriais stalčiais gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės miegamojo komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima devynių stalčių komodas miegamajam gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu miegamojo komodos viršumi) ar storinta miegamojo komodos apačia (storintu miegamojo komodos dugnu), ar gaminti devynių stalčių miegamojo komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti devynerių stalčių komodas miegamajam su įleistais stalčiais.

Devynetos stalčių komodos miegamajam kambariui spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Devynetos stalčių komodos miegamajam kambariui rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas miegamojo komodos rankenėles.