8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Virtuvės komodų su septyniais stalčiais gamyba ir virtuvės komodų su septyniais stalčiais projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą virtuvės komodos projektą.

Septynių stalčių komodos virtuvės kambariui gaminamos su kokybiškais guoliniais bėgeliais. Dažniausiai virtuvės komodoms su septyniais stalčiais naudojami ir pilno ištraukimo bėgeliai, kad būtų galima atverti virtuvės komodos stalčių iki pat galo.

Virtuvės baldų komodų su septyniais stalčiais gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės virtuvės komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima septynerių stalčių komodas virtuvei gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu virtuvės komodos viršumi) ar storinta virtuvės komodos apačia (storintu virtuvės komodos dugnu), ar gaminti septynerių stalčių virtuvės komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti septynerių stalčių komodas virtuvės kambariui su įleistais stalčiais.

Septynetos stalčių komodos virtuvei spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Septynetos stalčių komodos virtuvei rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas virtuvės baldų komodos rankenėles.