8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų virtuvei su atviromis lentynomis gamyba ir komodų virtuvei su atviromis lentynomis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą virtuvės komodos projektą.

Komodos virtuvei su atviromis lentynomis taip pat gaminamos su stalčiais ar durelėmis.

Virtuvės komodų su atviromis lentynomis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės virtuvės komodos durelėms, komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima virtuvės komodas su atviromis lentynomis gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu virtuvės komodos viršumi) ar storinta virtuvės komodos apačia (storintu virtuvės komodos dugnu), ar gaminti virtuvės komodas atviromis lentynomis su storintais komodos šonais, ar gaminti komodas atviromis lentynomis virtuvei su įleistomis komodos durelėmis ar įleistiems komodos stalčiais.

Komodos virtuvei su atviromis lentynomis spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Komodos virtuvės kambariui su atviromis lentynomis rankenėlių stalčiams ar durelėms pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas virtuvės baldų komodos rankenėles.