8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Svetainės komodų su keturiais stalčiais gamyba ir svetainės komodų su keturiais stalčiais projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą svetainės komodos projektą.

Keturių stalčių komodos svetainei gaminamos su kokybiškais guoliniais bėgeliais. Dažniausiai svetainės komodoms su keturiais stalčiais naudojami ir pilno ištraukimo bėgeliai, kad būtų galima atverti svetainės komodos stalčių iki pat galo.

Svetainės kambario komodų su keturias stalčiais gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės svetainės komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima keturių stalčių komodas svetainei gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu svetainės komodos viršumi) ar storinta svetainės komodos apačia (storintu svetainės komodos dugnu), ar gaminti ketverių stalčių svetainės komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti ketverių stalčių komodas svetainei su įleistais stalčiais.

Ketvertos stalčių komodos svetainės kambariui spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Ketvertos stalčių komodos svetainės kambariui rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas svetainės komodos rankenėles.