8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Jaunuolio komodų su penkiais stalčiais gamyba ir jaunuolio komodų su penkiais stalčiais projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą jaunuolio komodos projektą.

Penkių stalčių jaunuolio komodos gaminamos su kokybiškais guoliniais bėgeliais. Dažniausiai jaunuolio komodoms su penkiais stalčiais naudojami ir pilno ištraukimo bėgeliai, kad būtų galima atverti jaunuolio komodos stalčių iki pat galo.

Jaunuolio komodų su penkeriais stalčiais gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės jaunuolio komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima penkerių stalčių jaunuolio komodas gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu jaunuolio komodos viršumi) ar storinta jaunuolio komodos apačia (storintu jaunuolio komodos dugnu), ar gaminti penkerių stalčių jaunuolio komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti penkerių stalčių jaunuolio komodas su įleistais stalčiais.

Penkių stalčių jaunuolio komodos spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Penkių stalčių jaunuolio komodos rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas jaunuolio komodos rankenėles.