8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Miegamojo komodų su vienom durelėmis gamyba ir miegamojo komodų su vienomis durelėmis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą miegamojo komodos projektą.

Vienų durelių komodos miegamajam taip pat gaminamos su stalčiais ar atviromis lentynomis.

Miegamojo komodų su vienom durelėmis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės miegamojo komodos durelėms užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima vienerių durelių komodas miegamajam gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu miegamojo kambario komodos viršumi) ar storinta miegamojo komodos apačia (storintu miegamojo kambario komodos dugnu), ar gaminti vienerių durelių miegamojo komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti vienerių durelių komodas miegamojo kambariui su įleistomis durelėmis.

Vienų durų komodos miegamajam spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Vienų durų komodos miegamajam rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas miegamojo baldų komodos rankenėles.