8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų vaikams su dvejais stalčiais gamyba ir komodų vaikams su dvejais stalčiais projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą komodos vaikams projektą.

Dvejų stalčių vaikų komodos gaminamos su kokybiškais guoliniais bėgeliais. Dažniausiai vaikų komodoms su dvejais stalčiais naudojami ir pilno ištraukimo bėgeliai, kad būtų galima atverti vaiko komodos stalčių iki pat galo.

Vaikiškų komodų su dviemis stalčiais gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės vaikiškos komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima dviejų stalčių vaikų komodas gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu vaiko komodos viršumi) ar storinta vaikų komodos apačia (storintu vaiko komodos dugnu), ar gaminti dviejų stalčių vaikų komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti dviejų stalčių vaikiškas komodas su įleistais stalčiais.

Dvejetos stalčių komodos vaikui spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Dvejetos stalčių komodos vaikui rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas vaikų komodos rankenėles.