8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų biurui su atverčiamom durelėmis gamyba ir komodų biurui su atverčiamomis durelėmis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą biuro komodos projektą.

Komodos biurui su atverčiamomis durelėmis taip pat gaminamos su stalčiais ar atviromis lentynomis.

Biuro komodų su atverčiamom durelėmis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės biuro komodos durelėms užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima biuro komodas su atverčiamomis durelėmis gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu biuro komodos viršumi) ar storinta biuro komodos apačia (storintu biuro komodos dugnu), ar gaminti biuro komodas atverčiamom durelėm su storintais komodos šonais, ar gaminti komodas atverčiamomis durelėm biurui su įleistomis durelėmis.

Komodos biurui su atverčiamomis durelėmis spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Komodos biurui su atverčiamomis durelėmis rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas biuro baldų komodos rankenėles.