miegamojo komodos dviem durelėmis

Paskelbta komodos su 2 durelėmis, miegamojo komodos su dviem durelėmis

miegamojo komodos dviem durelėmis

Miegamojo komodų su dviem durelėmis gamyba ir miegamojo komodų su dviemis durelėmis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą miegamojo komodos projektą.

Dvejų durelių komodos miegamajam taip pat gaminamos su stalčiais ar atviromis lentynomis.

Miegamojo komodų su dviem durelėmis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės miegamojo komodos durelėms užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima dviejų durelių komodas miegamajam gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu miegamojo kambario komodos viršumi) ar storinta miegamojo komodos apačia (storintu miegamojo kambario komodos dugnu), ar gaminti dvejetos durelių miegamojo komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti dvejetos durelių komodas miegamojo kambariui su įleistomis durelėmis.

Dvejų durų komodos miegamajam spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Dvejų durų komodos miegamajam rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas miegamojo baldų komodos rankenėles.