8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Virtuvės komodų su keturiais stalčiais gamyba ir virtuvės komodų su keturiais stalčiais projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą virtuvės komodos projektą.

Keturių stalčių komodos virtuvės kambariui gaminamos su kokybiškais guoliniais bėgeliais. Dažniausiai virtuvės komodoms su keturiais stalčiais naudojami ir pilno ištraukimo bėgeliai, kad būtų galima atverti virtuvės komodos stalčių iki pat galo.

Virtuvės baldų komodų su keturiais stalčiais gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės virtuvės komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima ketverių stalčių komodas virtuvei gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu virtuvės komodos viršumi) ar storinta virtuvės komodos apačia (storintu virtuvės komodos dugnu), ar gaminti ketverių stalčių virtuvės komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti ketverių stalčių komodas virtuvės kambariui su įleistais stalčiais.

Ketvertos stalčių komodos virtuvei spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Ketvertos stalčių komodos virtuvei rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas virtuvės baldų komodos rankenėles.