8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Svetainės komodų su keturiom durelėmis gamyba ir svetainės komodų su keturiomis durelėmis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą svetainės komodos projektą.

Keturių durelių komodos svetainei taip pat gaminamos su stalčiais ar atviromis lentynomis.

Svetainės komodų su keturiom durelėmis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės svetainės komodos durelėms užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima ketverių durelių komodas svetainei gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu svetainės komodos viršumi) ar storinta svetainės komodos apačia (storintu svetainės komodos dugnu), ar gaminti ketvertos durelių svetainės komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti ketvertos durelių komodas svetainės kambariui su įleistomis durelėmis.

Keturių durų komodos svetainei spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Keturių durų komodos svetainei rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas svetainės baldų komodos rankenėles.