8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Vonios komodų su keturiom durelėmis gamyba ir vonios komodų su keturiomis durelėmis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą vonios komodos projektą.

Keturių durelių komodos voniai taip pat gaminamos su stalčiais ar atviromis lentynomis.

Vonios komodų su keturiom durelėmis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės vonios komodos durelėms užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima ketverių durelių komodas voniai gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu vonios komodos viršumi) ar storinta vonios komodos apačia (storintu vonios komodos dugnu), ar gaminti ketvertos durelių vonios komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti ketvertos durelių komodas vonios kambariui su įleistomis durelėmis.

Keturių durų komodos vonios kambariui spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Keturių durų komodos vonios kambariui rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas vonios baldų komodos rankenėles.