8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų svetainei su atviromis lentynomis gamyba ir komodų svetainei su atviromis lentynomis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą svetainės komodos projektą.

Komodos svetainei su atviromis lentynomis taip pat gaminamos su stalčiais ar durelėmis.

Svetainės komodų su atviromis lentynomis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės svetainės komodos durelėms, komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima svetainės komodas su atviromis lentynomis gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu svetainės komodos viršumi) ar storinta svetainės komodos apačia (storintu svetainės komodos dugnu), ar gaminti svetainės komodas atviromis lentynomis su storintais komodos šonais, ar gaminti komodas atviromis lentynomis svetainei su įleistomis komodos durelėmis ar įleistiems komodos stalčiais.

Komodos svetainei su atviromis lentynomis spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Komodos svetainei su atviromis lentynomis rankenėlių stalčiams ar durelėms pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas svetainės baldų komodos rankenėles.