8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų voniai su atviromis lentynomis gamyba ir komodų voniai su atviromis lentynomis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą vonios komodos projektą.

Komodos vonios kambariui su atviromis lentynomis taip pat gaminamos su stalčiais ar durelėmis.

Vonios komodų su atviromis lentynomis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės vonios komodos durelėms, komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima vonios komodas su atviromis lentynomis gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu vonios komodos viršumi) ar storinta vonios komodos apačia (storintu vonios komodos dugnu), ar gaminti vonios komodas atviromis lentynomis su storintais komodos šonais, ar gaminti komodas atviromis lentynomis voniai su įleistomis komodos durelėmis ar įleistiems komodos stalčiais.

Komodos vonios kambariui su atviromis lentynomis spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Komodos vonios kambariui su atviromis lentynomis rankenėlių stalčiams ar durelėms pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas vonios baldų komodos rankenėles.