8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Virtuvės komodų su trim stalčiais gamyba ir virtuvės komodų su trimis stalčiais projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą virtuvės komodos projektą.

Trijų stalčių komodos virtuvės kambariui gaminamos su kokybiškais guoliniais bėgeliais. Dažniausiai virtuvės komodoms su trim stalčiais naudojami ir pilno ištraukimo bėgeliai, kad būtų galima atverti virtuvės komodos stalčių iki pat galo.

Virtuvės baldų komodų su trimis stalčiais gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės virtuvės komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima trejų stalčių komodas virtuvei gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu virtuvės komodos viršumi) ar storinta virtuvės komodos apačia (storintu virtuvės komodos dugnu), ar gaminti trejų stalčių virtuvės komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti trejų stalčių komodas virtuvės kambariui su įleistais stalčiais.

Trejetos stalčių komodos virtuvei spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Trejetos stalčių komodos virtuvei rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas virtuvės baldų komodos rankenėles.