8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų vaikams su atviromis lentynomis gamyba ir komodų vaikams su atviromis lentynomis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą vaikų komodos projektą.

Komodos vaikams su atviromis lentynomis taip pat gaminamos su stalčiais ar durelėmis.

Vaikiškų komodų su atviromis lentynomis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės vaikų komodos durelėms, komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima vaikų komodas su atviromis lentynomis gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu vaikų komodos viršumi) ar storinta vaikų komodos apačia (storintu vaikų komodos dugnu), ar gaminti vaikiškas komodas atviromis lentynomis su storintais komodos šonais, ar gaminti komodas atviromis lentynomis vaikų kambariui su įleistomis komodos durelėmis ar įleistiems komodos stalčiais.

Komodos vaiko kambariui su atviromis lentynomis spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Komodos vaiko kambariui su atviromis lentynomis rankenėlių stalčiams ar durelėms pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas vaikų baldų komodos rankenėles.