8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų miegamajam su atviromis lentynomis gamyba ir komodų miegamajam su atviromis lentynomis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą miegamojo komodos projektą.

Komodos miegamajam su atviromis lentynomis taip pat gaminamos su stalčiais ar durelėmis.

Miegamojo komodų su atviromis lentynomis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės miegamojo komodos durelėms, komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima miegamojo komodas su atviromis lentynomis gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu miegamojo komodos viršumi) ar storinta miegamojo komodos apačia (storintu miegamojo komodos dugnu), ar gaminti miegamojo komodas atviromis lentynomis su storintais komodos šonais, ar gaminti komodas atviromis lentynomis miegamajam kambariui su įleistomis komodos durelėmis ar įleistiems komodos stalčiais.

Komodos miegamojo kambariui su atviromis lentynomis spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Komodos miegamojo kambariui su atviromis lentynomis rankenėlių stalčiams ar durelėms pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas miegamojo baldų komodos rankenėles.