8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Jaunuolio komodų su dviem durelėmis gamyba ir jaunuolio komodų su dviemis durelėmis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą jaunuolio komodos projektą.

Dviejų durelių komodos jaunuoliui taip pat gaminamos su stalčiais ar atviromis lentynomis.

Jaunuolio kambario komodų su dviem durelėmis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės jaunuolio komodos durelėms užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima dvejų durelių komodas jaunuoliui gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu jaunuolio kambario komodos viršumi) ar storinta jaunuolio komodos apačia (storintu jaunuolio kambario komodos dugnu), ar gaminti dvejetos durelių jaunuolio komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti dvejetos durelių komodas jaunuolio kambariui su įleistomis durelėmis.

Dvejų durų komodos jaunuolio kambariui spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Dvejų durų komodos jaunuolio kambariui rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas jaunuolio baldų komodos rankenėles.