8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų jaunuolio kambariui su atverčiamom durelėmis gamyba ir komodų jaunuolio kambariui su atverčiamomis durelėmis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą jaunuolio komodos projektą.

Komodos jaunuoliui su atverčiamomis durelėmis taip pat gaminamos su stalčiais ar atviromis lentynomis.

Jaunuolio kambario komodų su atverčiamom durelėmis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės jaunuolio komodos durelėms užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima jaunuolio komodas su atverčiamomis durelėmis gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu jaunuolio kambario komodos viršumi) ar storinta jaunuolio komodos apačia (storintu jaunuolio kambario komodos dugnu), ar gaminti jaunuolio komodas atverčiamom durelėm su storintais komodos šonais, ar gaminti komodas atverčiamomis durelėm jaunuolio kambariui su įleistomis durelėmis.

Komodos jaunuolio kambariui su atverčiamomis durelėmis spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Komodos jaunuolio kambariui su atverčiamomis durelėmis rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas jaunuolio baldų komodos rankenėles.