8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų vaikams su penkiais stalčiais gamyba ir komodų vaikams su penkiais stalčiais projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą komodos vaikams projektą.

Penkių stalčių vaikų komodos gaminamos su kokybiškais guoliniais bėgeliais. Dažniausiai vaikų komodoms su penkiais stalčiais naudojami ir pilno ištraukimo bėgeliai, kad būtų galima atverti vaiko komodos stalčių iki pat galo.

Vaikiškų komodų su penkeriais stalčiais gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės vaikiškos komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima penkerių stalčių vaikų komodas gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu vaiko komodos viršumi) ar storinta vaikų komodos apačia (storintu vaiko komodos dugnu), ar gaminti penkerių stalčių vaikų komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti penkerių stalčių vaikiškas komodas su įleistais stalčiais.

Penketos stalčių komodos vaikui spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Penketos stalčių komodos vaikui rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas vaikų komodos rankenėles.