8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Vonios komodų su aštuoniais stalčiais gamyba ir vonios komodų su aštuoniais stalčiais projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą vonios komodos projektą.

Aštuonių stalčių komodos vonios kambariui gaminamos su kokybiškais guoliniais bėgeliais. Dažniausiai vonios komodoms su aštuoniais stalčiais naudojami ir pilno ištraukimo bėgeliai, kad būtų galima atverti vonios komodos stalčių iki pat galo.

Vonios kambario komodų su aštuoneriais stalčiais gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės vonios komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima aštuonerių stalčių komodas voniai gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu vonios komodos viršumi) ar storinta vonios komodos apačia (storintu vonios komodos dugnu), ar gaminti aštuonerių stalčių vonios komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti aštuonerių stalčių komodas vonios kambariui su įleistais stalčiais.

Aštuonetos stalčių komodos vonios kambariui spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Aštuonetos stalčių komodos vonios kambariui rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas vonios komodos rankenėles.