8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Kokybiškos jaunuolio komodos su akcija.

4 stalčių akcijinės komodos kaina yra tik 250 litų (72,41 eur) (su atvežimu Kauno ir Jonavos mieste).

5 stalčių akcijinės komodos kaina yra tik 300 litų (86,89 eur) (su atvežimu Kauno ir Jonavos mieste).

Akcijinės komodos jaunuolio kambariui yra tvirtesnės ir kokybiškesnės nei komodos esančios parduotuvėse, kurios būna atvežtos iš kaimyninių šalių. Komodų kraštai laminuojami, briaunuojami (kantuojami) tik PVC kantu, t.y. plastikiniu, o ne popieriniu kantu (melaminu), PVC kantai yra daug tvirtesni ir ilgamžiskesni. Kojelės montuojamos į jaunuolio kambario akcijinę komodą yra reguliuojamos, todėl pastačius komodą į vietą, galėsite reguliuoti kojelių aukštį, kad komoda neklibėtų.

Tačiau tai dar ne viskas !

Kokybiškos 4 stalčių akcijinės  komodos jaunuoliui kaina tik 200 litų (57,92 eur) patiems klientams pasiimant akcijinę 4 stalčių jaunuolio komodą iš gamybos.

Kokybiškos  5 stalčių akcijinės komodos jaunuoliui kaina tik 250 litų (72,41 eur) patiems klientams pasiimant akcijinę 5 stalčių januolio komodą iš gamybos.

Apžiūrėti akcijines jaunuolio komodas gamyboje yra netgi naudingiau, nes vietoje galite matyti komodų kokybę ir spalvas.

Galimas akcijinių jaunuolio kambario komodų atvežimas Kauno ir Jonavos mieste. Atvežimo kaina 50 litų (14,48 eur). Jei esate iš kitų miestų nei Kaunas ar Jonava, tuomet akcijinę jaunuolio kambario komodą reikėtų parsivežti patiems.