8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų virtuvei su atverčiamom durelėmis gamyba ir komodų virtuvei su atverčiamomis durelėmis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą virtuvės komodos projektą.

Komodos virtuvei su atverčiamomis durelėmis taip pat gaminamos su stalčiais ar atviromis lentynomis.

Virtuvės komodų su atverčiamom durelėmis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės virtuvės komodos durelėms užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima virtuvės komodas su atverčiamomis durelėmis gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu virtuvės komodos viršumi) ar storinta virtuvės baldų komodos apačia (storintu virtuvės komodos dugnu), ar gaminti virtuvės baldų komodas atverčiamom durelėm su storintais komodos šonais, ar gaminti komodas atverčiamomis durelėm virtuvei su įleistomis durelėmis.

Komodos virtuvės kambariui su atverčiamomis durelėmis spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Komodos virtuvės kambariui su atverčiamomis durelėmis rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas virtuvės baldų komodos rankenėles.