8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Virtuvės komodų su vienom durelėmis gamyba ir virtuvės komodų su vienomis durelėmis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą virtuvės komodos projektą.

Vienų durelių komodos virtuvei taip pat gaminamos su stalčiais ar atviromis lentynomis.

Virtuvės komodų su vienom durelėmis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės virtuvės komodos durelėms užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima vienų durelių komodas virtuvei gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu virtuvės komodos viršumi) ar storinta virtuvės komodos apačia (storintu virtuvės komodos dugnu), ar gaminti vienerių durelių virtuvės komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti vienerių durelių komodas virtuvės kambariui su įleistomis durelėmis.

Vienų durų komodos virtuvei spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Vienų durų komodos virtuvei rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas virtuvės baldų komodos rankenėles.