8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų vaikams su keturiom durelėmis gamyba ir komodų vaikams su keturiomis durelėmis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą vaikų komodos projektą.

Keturių durelių komodos vaikams taip pat gaminamos su stalčiais ar atviromis lentynomis.

Vaikų kambario komodų su ketveriom durelėmis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės vaikiškos komodos durelėms užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima ketverių durelių vaikų komodas gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu vaiko kambario komodos viršumi) ar storinta vaikų komodos apačia (storintu vaiko kambario komodos dugnu), ar gaminti ketvertos durelių vaikiškas komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti ketvertos durelių komodas vaikų kambariui su įleistomis durelėmis.

Keturių durų komodos vaikų kambariui spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Keturių durų komodos vaikų kambariui rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas vaikų baldų komodos rankenėles.