8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Svetainės komodų su trim durelėmis gamyba ir svetainės komodų su trimis durelėmis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą svetainės komodos projektą.

Trejų durelių komodos svetainei taip pat gaminamos su stalčiais ar atviromis lentynomis.

Svetainės komodų su trim durelėmis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės svetainės komodos durelėms užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima trejų durelių komodas svetainei gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu svetainės komodos viršumi) ar storinta svetainės komodos apačia (storintu svetainės komodos dugnu), ar gaminti trejetos durelių svetainės komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti trejetos durelių komodas svetainės kambariui su įleistomis durelėmis.

Trijų durų komodos svetainei spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Trijų durų komodos svetainei rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas svetainės baldų komodos rankenėles.