8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

komodos kaina

Kaina  komodos yra svarbus aspektas apsisprendžiant dėl komodos gamybos. Plačiau bus aptariama tai ką reikia žinoti, kad būtų galima suskaičiuoti komodos kainą. Bei bus aptariami komodos kainos derinimo būdai. 

Kitas svarbus po komodos kokybės klausimo yra komodos kainos klausimas. Dėl komodos gamybos ir kokybės galite plačiau paskaityti skyrių Komodų gamyba .

Dėl komodos kainos yra du galimi kainos derinimo būdai:

1) Visų pirma klientams dėl gaminamų komodų kokybės apžiūros visad siūlau atvykti į gamybos cechą ir tuo įsitikinti. Tuomet Jums atvykus į gamybos cechą galėsime aptarti viską apie Jums reikiamą ir Jūsų norimą komodą. Kad suskaičiuoti kainą reikia aptarti:

A) komodos matmenis (ilgį, aukštį, gylį);

B) kiek bus stalčių, durelių, lentynų ir koks išdėstymas stalčių ir durelių bei lentynų komodoje (kitaip tariant, bus galima susiprojektuoti visą komodos dizainą). Jei reikia, aptarti galimybę gaminti komodą su įleidžiamais stalčiais ar durelėmis. Bei, jei reikia, aptarti galimybę gaminti komodos stalčius ar dureles su užraktais;

C) išsirinkti komodos spalvą iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų. Išsirinkti komodai rankenėles iš daugiau nei keliolikos galimų rankenėlių pavyzdžių. Jei reikės, bus galima aptarti galimybę naudoti aliumines kojeles komodai.

Aptartus aukščiau paminėtus punktus, bus galima suskaičiuoti Jūsų norimos komodos kainą.

2) Galima komodos kainą ir komodos gamybą derinti ir elektroniniu paštu (gamyba@komodos.eu) ar telefonu (86 85 81 448). Jums reikėtų apibūdinti ir išsamiai aprašyti aukščiau aptartos 1 dalies A), B) ir C) punktus pagal Jūsų norimą komodos projektą. Tik išsamiai apibūdinus, ko Jums reikia yra galimas komodos kainos skaičiavimas.

Į elektroninį paštą gamyba@komodos.eu galite atsiųsti Jūsų norimos komodos nuotrauką, ar norimą komodos projektą ir jį apibūdinti pagal aukščiau aptartos 1 dalies A), B) ir C) punktus. Tuomet poros dienų bėgyje būtų paskaičiuota Jums reikiamos komodos kaina.

Taip pat patartina skambinti telefonu 86 85 81 448 ir nupasakoti preliminariai Jūsų norimos komodos matmenis (ilgį, aukštį, gylį), komodos dizainą: stalčių, durelių, lentynų kiekį ir išdėstymą ir tuomet taip pat prelimanariai būtų galima suskaičiuoti Jūsų norimos komodos kainą.