8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų svetainei su atverčiamom durelėmis gamyba ir komodų svetainei su atverčiamomis durelėmis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą svetainės komodos projektą.

Komodos svetainei su atverčiamomis durelėmis taip pat gaminamos su stalčiais ar atviromis lentynomis.

Svetainės kambario komodų su atverčiamom durelėmis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės svetainės komodos durelėms užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima svetainės komodas su atverčiamomis durelėmis gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu svetainės komodos viršumi) ar storinta svetainės komodos apačia (storintu svetainės komodos dugnu), ar gaminti svetainės komodas atverčiamom durelėm su storintais komodos šonais, ar gaminti komodas atverčiamomis durelėm svetainės kambariui su įleistomis durelėmis.

Komodos svetainės kambariui su atverčiamomis durelėmis spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Komodos svetainės kambariui su atverčiamomis durelėmis rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas svetainės baldų komodos rankenėles.