8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų vaikams su devyniais stalčiais gamyba ir komodų vaikams su devyniais stalčiais projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą komodos vaikams projektą.

Devynių stalčių vaikų komodos gaminamos su kokybiškais guoliniais bėgeliais. Dažniausiai vaikų komodoms su devyniais stalčiais naudojami ir pilno ištraukimo bėgeliai, kad būtų galima atverti vaiko komodos stalčių iki pat galo.

Vaikiškų komodų su devyniais stalčiais gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės vaikiškos komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima devynerių stalčių vaikų komodas gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu vaiko komodos viršumi) ar storinta vaikų komodos apačia (storintu vaiko komodos dugnu), ar gaminti devynerių stalčių vaikų komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti devynerių stalčių vaikiškas komodas su įleistais stalčiais.

Devynetos stalčių komodos vaikui spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Devynetos stalčių komodos vaikui rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas vaikų komodos rankenėles.