virtuvės komodos keturiomis durelėmis

Paskelbta komodos su 4 ir daugiau durelėmis, virtuvės komodos su keturiomis durelėmis

virtuvės komodos keturiomis durelėmis

Virtuvės komodų su keturiom durelėmis gamyba ir virtuvės komodų su keturiomis durelėmis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą virtuvės komodos projektą.

Keturių durelių komodos virtuvei taip pat gaminamos su stalčiais ar atviromis lentynomis.

Virtuvės komodų su keturiom durelėmis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės virtuvės komodos durelėms užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima ketverių durelių komodas virtuvei gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu virtuvės komodos viršumi) ar storinta virtuvės komodos apačia (storintu virtuvės komodos dugnu), ar gaminti ketvertos durelių virtuvės komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti ketvertos durelių komodas virtuvės kambariui su įleistomis durelėmis.

Keturių durų komodos virtuvei spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Keturių durų komodos virtuvei rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas virtuvės baldų komodos rankenėles.