8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Prieškambario komodų su trim stalčiais gamyba ir prieškambario komodų su trim stalčiais projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą prieškambario komodos projektą.

Trijų stalčių komodos prieškambariui gaminamos su kokybiškais guoliniais bėgeliais. Dažniausiai prieškambario komodoms su trim stalčiais naudojami ir pilno ištraukimo bėgeliai, kad būtų galima atverti prieškambario komodos stalčių iki pat galo.

Prieškambario kambario komodų su trimis stalčiais gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės prieškambario komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima trejų stalčių komodas prieškambariui gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu prieškambario komodos viršumi) ar storinta prieškambario komodos apačia (storintu prieškambario komodos dugnu), ar gaminti trejų stalčių prieškambario komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti trejų stalčių komodas prieškambariui su įleistais stalčiais.

Trejetos stalčių komodos prieškambario kambariui spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Trejetos stalčių komodos prieškambario kambariui rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas prieškambario komodos rankenėles.