8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

komodos Ukmergėje

Komodų gamybą ir komodų projektavimą galima derinti dviemis būdais. Kiekvienas komodų gamybos ir komodų projektavimo būdas aptariamas plačiau.

1. Jūs atvykstate į komodų gamybos cechą.
2. Jūs turite tiksliai nupasakoti kokios komodos Jums reikia. Tiksliai nupasokoti, ko Jums reikia padės perskaitymas skilties Komodos kaina. Pateikti komodos projektą galite el. pašto adresu gamyba@komodos.eu arba telefonu 86 85 81 448.

Kadangi skaitote šią skiltį, tai turbūt esate iš Ukmergės miesto ar Ukmergės rajono, tačiau manau, kad vistiek daug verčiau rinktis pirmąjį komodos gamybos ir komodos projektavimo būdą, t.y. atvykimą į komodų gamybos cechą.
1. Atvykimas į gamybos cechą.
Visų pirma, svarbu aptarti, kuo yra naudingas atvykimas į gamybos cechą ir kodėl tai yra pats geriausias būdas Jūsų norimos komodos gamybai ir komodos projektavimui. Atvykus į komodų gamybos cechą Jūs galėsite detaliai susiprojektuoti Jūsų norimą komodą su profesionaliu baldininku, kuris ir gamins Jūsų komodą, todėl tai daug kartų pranašesnis būdas nei projektuotis komodą baldų parduotuvėse. Dar vienas itin didelis pliusas, kurio nėra baldų parduotuvėse, jog galėsite rinktis medžiagas komodų gamybai iš itin plataus spektro: 1) komodos spalvą galėsite rinktis iš daugiau nei kelių šimtų spalvų; 2) komodos rankenėles galėsite rinktis iš daugiau nei 20 rankenėlių; 3) taip pat galėsite rinktis ir kitas naudojamas medžiagas priklausomai nuo Jūsų komodos, pavyzdžiui aliuminės kojelės, lankstai durelėms. Taigi išvada paprasta, tokio profesionalaus komodos projektavimo baldų parduotuvėse tikrai nerasite.
Gamybos cechas yra Išorų gyvenvietėje. Ji yra keliu Kaunas – Jonava. 12 km nuo Kauno Kalniečių mikrorajono ir 14 km nuo Jonavos. Išorų gyvenvietė yra pirmoji gyvenvietė už Karmelavos oro uosto, važiuojant keliu Kaunas – Jonava (apie 5 km nuo Karmėlavos, pirmasis šviesoforas už Karmėlavos). Važiuojant nuo Jonavos Išorų gyvenvietė yra prie paskutiniojo šviesoforo prieš Karmėlavos gyvenvietę.

2. Taip pat yra galimybė, preliminariai paskaičiuoti kainą pagal Jūsų norimos komodos projektą. Norint pasinaudoti šia galimybe Jums reikėtų atsiųsti savo norimos komodos projektą, ar tiksliai nupasakoti visas detales, kokia Jūsų norima komoda turėtų būti. Komodos projektą galite atsiųsti į el. paštą gamyba@komodos.eu Arba galite skambinti telefonu 86 85 81 448 (Skambinti galite visomis dienomis 9-21 h.) ir trumpai nupasakoti kaip turėtų atrodyti Jūsų norima komoda.

Dėmesio !

Pagal individualius užsakymus gamintos komodos nemokamai atvežamos Kauno ir Jonavos miestuose. Todėl Jums pagamintą komodą į Ukmergę ar Ukmergės rajoną reikėtų parsivežti patiems iš gamybos cecho.