8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų prieškambariui su atviromis lentynomis gamyba ir komodų prieškambariui su atviromis lentynomis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą prieškambario komodos projektą.

Komodos prieškambariui su atviromis lentynomis taip pat gaminamos su stalčiais ar durelėmis.

Prieškambario komodų su atviromis lentynomis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės prieškambario komodos durelėms, komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima prieškambario komodas su atviromis lentynomis gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu prieškambario komodos viršumi) ar storinta prieškambario komodos apačia (storintu prieškambario komodos dugnu), ar gaminti prieškambario komodas atviromis lentynomis su storintais komodos šonais, ar gaminti komodas atviromis lentynomis prieškambariui su įleistomis komodos durelėmis ar įleistiems komodos stalčiais.

Komodos prieškambariui su atviromis lentynomis spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Komodos prieškambariui su atviromis lentynomis rankenėlių stalčiams ar durelėms pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas prieškambario baldų komodos rankenėles.