8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Jaunuolio komodų su dvejais stalčiais gamyba ir jaunuolio komodų su dvejais stalčiais projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą jaunuolio komodos projektą.

Dviejų stalčių jaunuolio komodos gaminamos su kokybiškais guoliniais bėgeliais. Dažniausiai jaunuolio komodoms su dviem stalčiais naudojami ir pilno ištraukimo bėgeliai, kad būtų galima atverti jaunuolio komodos stalčių iki pat galo.

Jaunuolio komodų su dviejais stalčiais gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės jaunuolio komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima dviejų stalčių jaunuolio komodas gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu jaunuolio komodos viršumi) ar storinta jaunuolio komodos apačia (storintu jaunuolio komodos dugnu), ar gaminti dviejų stalčių jaunuolio komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti dviejų stalčių jaunuolio komodas su įleistais stalčiais.

Dviejų stalčių jaunuolio komodos spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Dviejų stalčių jaunuolio komodos rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas jaunuolio komodos rankenėles.