8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Prieškambario komodų su vienom durelėmis gamyba ir prieškambario komodų su vienomis durelėmis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą prieškambario komodos projektą.

Vienų durelių komodos prieškambariui taip pat gaminamos su stalčiais ar atviromis lentynomis.

Prieškambario komodų su vienom durelėmis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės prieškambario komodos durelėms užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima vienerių durelių komodas prieškambariui gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu prieškambario komodos viršumi) ar storinta prieškambario komodos apačia (storintu prieškambario komodos dugnu), ar gaminti vienerių durelių prieškambario komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti vienerių durelių komodas prieškambario kambariui su įleistomis durelėmis.

Vienų durų komodos prieškambariui spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Vienų durų komodos prieškambariui rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas prieškambario baldų komodos rankenėles.