8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Vonios komodų su septyniais stalčiais gamyba ir vonios komodų su septyniais stalčiais projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą vonios komodos projektą.

Septynių stalčių komodos vonios kambariui gaminamos su kokybiškais guoliniais bėgeliais. Dažniausiai vonios komodoms su septyniais stalčiais naudojami ir pilno ištraukimo bėgeliai, kad būtų galima atverti vonios komodos stalčių iki pat galo.

Vonios kambario komodų su septyneriais stalčiais gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės vonios komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima septynerių stalčių komodas voniai gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu vonios komodos viršumi) ar storinta vonios komodos apačia (storintu vonios komodos dugnu), ar gaminti septynerių stalčių vonios komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti septynerių stalčių komodas vonios kambariui su įleistais stalčiais.

Septynetos stalčių komodos vonios kambariui spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Septynetos stalčių komodos vonios kambariui rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas vonios komodos rankenėles.