8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Biuro komodų su aštuoniais stalčiais gamyba ir biuro komodų su aštuoniais stalčiais projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą biuro komodos projektą.

Aštuonių stalčių komodos biurui gaminamos su kokybiškais guoliniais bėgeliais. Dažniausiai biuro komodoms su aštuoniais stalčiais naudojami ir pilno ištraukimo bėgeliai, kad būtų galima atverti biuro komodos stalčių iki pat galo.

Biuro komodų su aštuoniais stalčiais gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės biuro komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima aštuonerių stalčių komodas biurui gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu biuro komodos viršumi) ar storinta biuro komodos apačia (storintu biuro komodos dugnu), ar gaminti aštuonerių stalčių biuro komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti aštuonerių stalčių komodas biuro kambariui su įleistais stalčiais.

Aštuonetos stalčių komodos biurui spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Aštuonetos stalčių komodos biurui rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas biuro baldų komodos rankenėles.