8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų vaikams su atverčiamom durelėmis gamyba ir komodų vaikams su atverčiamomis durelėmis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą vaikų komodos projektą.

Komodos vaikams su atverčiamomis durelėmis taip pat gaminamos su stalčiais ar atviromis lentynomis.

Vaikų kambario komodų su atverčiamom durelėmis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės vaikiškos komodos durelėms užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima vaikų komodas su atverčiamomis durelėmis gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu vaiko kambario komodos viršumi) ar storinta vaikų komodos apačia (storintu vaiko kambario komodos dugnu), ar gaminti vaikiškas komodas atverčiamom durelėm su storintais komodos šonais, ar gaminti komodas atverčiamomis durelėm vaikų kambariui su įleistomis durelėmis.

Komodos vaikų kambariui su atverčiamomis durelėmis spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Komodos vaikų kambariui su atverčiamomis durelėmis rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas vaikų baldų komodos rankenėles.