8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Prieškambario komodų su dviem stalčiais gamyba ir prieškambario komodų su dviem stalčiais projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą prieškambario komodos projektą.

Dviejų stalčių komodos prieškambariui gaminamos su kokybiškais guoliniais bėgeliais. Dažniausiai prieškambario komodoms su dviem stalčiais naudojami ir pilno ištraukimo bėgeliai, kad būtų galima atverti prieškambario komodos stalčių iki pat galo.

Prieškambario kambario komodų su dviem stalčiais gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės prieškambario komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima dviejų stalčių komodas prieškambariui gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu prieškambario komodos viršumi) ar storinta prieškambario komodos apačia (storintu prieškambario komodos dugnu), ar gaminti dvejų stalčių prieškambario komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti dvejų stalčių komodas prieškambariui su įleistais stalčiais.

Dvejetos stalčių komodos prieškambario kambariui spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Dvejetos stalčių komodos prieškambario kambariui rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas prieškambario komodos rankenėles.