8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų voniai su atverčiamom durelėmis gamyba ir komodų voniai su atverčiamomis durelėmis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą vonios komodos projektą.

Komodos vonios kambariui su atverčiamomis durelėmis taip pat gaminamos su stalčiais ar atviromis lentynomis.

Vonios kambario komodų su atverčiamom durelėmis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės vonios komodos durelėms užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima vonios kambario komodas su atverčiamomis durelėmis gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu vonios komodos viršumi) ar storinta vonios kambario komodos apačia (storintu vonios komodos dugnu), ar gaminti vonios komodas atverčiamom durelėm su storintais komodos šonais, ar gaminti komodas atverčiamomis durelėm vonios kambariui su įleistomis durelėmis.

Komodos voniai su atverčiamomis durelėmis spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Komodos voniai su atverčiamomis durelėmis rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas vonios baldų komodos rankenėles.