8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Kokybiškos miegamojo kambario komodos su akcija.

4 stalčių akcijinės komodos kaina yra tik 250 litų (72,41 eur) (su atvežimu Kauno ir Jonavos mieste).

5 stalčių akcijinės komodos kaina yra tik 300 litų (86,89 eur) (su atvežimu Kauno ir Jonavos mieste).

Akcijinės komodos miegamajam yra tvirtesnės ir kokybiškesnės nei komodos esančios parduotuvėse, kurios būna atvežtos iš kaimyninių šalių. Komodų kraštai laminuojami, briaunuojami (kantuojami) tik PVC kantu, t.y. platikiniu, o ne popieriniu kantu (melaminu), PVC kantai yra daug tvirtesni ir ilgamžiskesni. Kojelės montuojamos į miegamojo kambario akcijinę komodą yra reguliuojamos, todėl pastačius komodą į vietą, galėsite reguliuoti kojelių aukštį, kad komoda neklibėtų.

Tačiau tai dar ne viskas !

Kokybiškos 4 stalčių akcijinės miegamojo komodos kaina tik 200 litų (57,92 eur) patiems klientams pasiimant akcijinę 4 stalčių miegamojo komodą iš gamybos.

Kokybiškos  5 stalčių akcijinės miegamojo komodos kaina tik 250 litų (72,41 eur) patiems klientams pasiimant akcijinę 5 stalčių miegamojo komodą iš gamybos.

Apžiūrėti akcijines miegamojo komodas gamyboje yra netgi naudingiau, nes vietoje galite matyti komodų kokybę ir spalvas.

Galimas akcijinių miegamojo kambario komodų atvežimas Kauno ir Jonavos mieste. Atvežimo kaina 50 litų (14,48 eur). Jei esate iš kitų miestų nei Kaunas ar Jonava, tuomet akcijinę miegamojo kambario komodą reikėtų parsivežti patiems.